Úklid ulic #5554

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Carsten   |   4. 6. 2018 (13:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (16:35)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Stojí to za to. František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (16:38)

Nepořádek kolem lavičky jsme poklidili. Hezký den.