Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5553

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   4. 6. 2018 (13:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na psím hřišti jsou roztahané cihly a kameny.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (15:12)

Již to bylo "uspořádané".

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (15:24)

Odklizeno Čistou Trojkou.