Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5552

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 6. 2018 (12:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zanechané sáčky s odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:27)

Uklizeno Čistou Trojkou.