Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5551

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 6. 2018 (12:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Desky u klece.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:18)

Uklizeno Čistou Trojkou.