Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5550

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   4. 6. 2018 (12:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tříděný odpad na chodníku, kde bývaly kontejnery. Lidě chodí koridorem po odpadcích.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:17)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Lokalitu pravidelně kontrolujeme a dnes jsme nepořádek odklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka