Úklid ulic #5549

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   4. 6. 2018 (11:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pozor sklo na chodníku no. 2

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (15:50)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Sklo jsme poklidili. Jakub, Čistá Trojka