Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5546

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   4. 6. 2018 (11:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasika u textilního.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (15:16)

Na ohlášeném místě již bylo poklizeno.