Úklid ulic #5545

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   4. 6. 2018 (10:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pozor
Sklo na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (11:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a sklo uklidili.
Pavel, Čistá Trojka