Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5544

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniela   |   4. 6. 2018 (08:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Korunní 83, dnes v 8hod. ráno

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (15:26)

To tu ještě zůstalo...

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (15:29)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Kontejnery byly částečně vyprázdněné, ale chtělo to ještě kosmetické úpravy. Hezký den. František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (15:32)

Máte čisto.