Další podněty Čisté Trojce #5542

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   3. 6. 2018 (22:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vypadaná dlažba na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (10:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předali jsme ho Technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka