Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5541

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Rejda   |   3. 6. 2018 (21:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na travniku i na chodniku kolem stanice mhd velky neporadek.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (10:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali ke komplexnímu úklidu uvedené lokality Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka