Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #5540

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   3. 6. 2018 (16:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, na hristi kape kohoutek. Jinak by bylo super, kdyby u kohoutku byl kousek hadice, protoze takhle to po spusteni hrozne strika. Diky.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (10:41)

Dobrý den,
opravu kohoutku u pítka na dětském hřišti Radhošťská a o namontování trubičky k usměrnění toku vody jsme předali zodpovědné firmě k realizaci.
Pavel, Čistá Trojka