Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5539

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   3. 6. 2018 (10:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bez konentáře

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka