Chybějící sáčky na psí exkrementy #5538

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   3. 6. 2018 (09:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nejsou

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (11:54)

Dobrý den. Rádi bychom sáčky doplnili, ale na Vámi označeném místě jsme takový koš nenašli. Jestli problém přetrvává, uveďte prosím ulici a číslo domu. Děkujeme za spolupráci. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (10:46)

Dobrý den. Předpokládáme, že Vámi popisovaná situace již není aktuální. Hezký den, František, Čistá Trojka

Vložil(a): Michal   |   8. 6. 2018 (10:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, předpokládáte správně. NICMENE, tato situace se opakuje každou neděli. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2018 (12:05)

Dobrý den. Pravidelným doplňováním sáčků na psí extrementy není pověřena naše firma. V případě recidivy by bylo vhodné oslovit odpovědnou organizaci. Samozřejmě nás můžete oslovit a rádi občas doplníme. Hezký víkend, František, Čistá Trojka