Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5535 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   2. 6. 2018 (19:54) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplnené koše

Reakce Čisté Trojky | 4. 6. 2018 (13:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka