Psí exkrementy #5534

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   2. 6. 2018 (19:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sklo, nepořádek, exkrementy na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka