Úklid ulic #5532

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   2. 6. 2018 (19:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na ulici Biskupcova

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka