Poškozený mobiliář #5531

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Dobry Soused   |   2. 6. 2018 (18:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poniceny psi park po Pivobrani, Parukarka

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (10:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ten jsme předali zodpovědné firmě k nápravě.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   5. 6. 2018 (10:20)

Dobrý den,
oprava již proběhla.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Dobry Soused   |   6. 6. 2018 (10:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkujeme