Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5529

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   2. 6. 2018 (09:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Precpane popelnice

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (14:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michal   |   8. 6. 2018 (10:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za kontrolu, tato situace se opakuje. Jedná se pravděpodobně o odpad z okolních prodejen a večer. Chtělo by to nějaké trvalé řešení. Děkuji