Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5528

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   2. 6. 2018 (08:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (15:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Kontejnery byly vyvezené a zbytek jsme douklidili. Pavel, Čistá Trojka