Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5527

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   2. 6. 2018 (07:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět nepořádek, možná by se dalo vyřešit tento neustálý problém přidáním více kontejneru jelikož tyto evidentně nestačí. Nepořádek je neustále roznasen po cele ulici (Strážní, Biskupcova apod. )

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (13:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka