Úklid ulic #5526

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Eva   |   1. 6. 2018 (23:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, zdá se, že neproběhlo dosud čištění ulice U vodárny. Je v plánu?

Děkujeme za odstranění kontejnerů na křižovatce Slezská - U vodárny, protože rozfoukané odpadky byly opravdu strašné. Bohužel lidé stále kupí odpady na místě, kdy kontejnery dříve bývaly. Vybledlá cedule přivázaná na lampě opravdu nestačí. Není možné ceduli více "zúřednit" a zmínit také možnost pokutování za černou skládku???
Minulý týden, kdy bylo velké teplo, nebyly odpady dlouho svezené a velmi to v celém okolí zapáchalo (koncem týdne i celý víkend).

Reakce Čisté Trojky   |   4. 6. 2018 (10:30)

Dobrý den,
tento podnět nepatří MČ Praha 3.
Odpad se nachází již na pozemku MČ Praha 2.
Pavel, Čistá Trojka