Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5524

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): OŘ MP Praha 3   |   1. 6. 2018 (15:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

v ul. Jeseniova 77 naproti jsou na chodníku větve a naříznutý strom.

Děkuji s pozdravem OŘ MP Praha 3

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (15:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho na odbor zeleně.
Čistá Trojka