Úklid ulic #5523

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   1. 6. 2018 (12:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozené berle

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (15:02)

Na uvedeném místě se již nenacházely.