Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5522

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   1. 6. 2018 (12:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Voliéra a další...

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (13:31)

Odvezeno Čistou Trojkou.