Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5520

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   1. 6. 2018 (11:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zapomněli PC a bačkůrky.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (11:44)

Rádi jsme odvezli.