Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5519

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   1. 6. 2018 (11:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Část dětské postylky.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (11:32)

Odklizeno Čistou Trojkou.