Další podněty Čisté Trojce #5518

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   1. 6. 2018 (11:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den v ulici Koněvova před prodejnou potravin není žádný odpadkový koš a jeho blízkém okolí bylo by možné odpadkový koš zřídit na sloupu veřejného osvětlení Koněvova 102 jinak je a bude pořád všude velký nepořádek v okolí děkuji za nápravu.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (13:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Návrh předáváme na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka