Úklid ulic #5515

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   1. 6. 2018 (10:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

prosim o uklid, neporadek kole odpadkoveho kose

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (11:59)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Už jsme to nestihli a Pražské služby poklidily dříve. S pozdravem, František, Čistá Trojka