Poškozený mobiliář #5514

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   1. 6. 2018 (09:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

poškozený odpadkový koš

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (09:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka