Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5512

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   1. 6. 2018 (07:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek na lavičkách

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (11:08)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Tato lavička již byla v pořádku. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (11:15)

Opodál však popíjí prima partička. Když po nich cosi zůstane, dejte nám vědět. Hezký den.