Další podněty Čisté Trojce #5511

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vlasta   |   31. 5. 2018 (21:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v Ševčíkově ulici trvá problém s propadlou chodníkovou mříží. Děkuji. Přikládám foto dnešního stavu.

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (13:08)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Je již předáno zodpovědné organizaci. Mělo by dojít brzy k nápravě.
Pavel, Čistá Trojka