Úklid ulic #5510

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   31. 5. 2018 (19:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Igelity po cely ulici

Reakce Čisté Trojky   |   1. 6. 2018 (10:02)

Dobrý den. Vámi uvedený úsek jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka