Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5509

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   31. 5. 2018 (16:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nějaká deska.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (16:17)

Uklidila Čistá Trojka.