Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5508

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   31. 5. 2018 (15:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Židle a spol.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (15:26)

Odvezli chlapci z Čisté Trojky.