Černé skládky #5506

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky hlášeno   |   31. 5. 2018 (14:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nábytek - válenda?

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (15:14)

Skutečně válenda.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (15:17)

Odvezeno Čistou Trojkou.