Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5502

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   31. 5. 2018 (08:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

preplneny kontejner

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (16:38)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Při kontrole bylo čisto. Hezký den. František, Čistá Trojka