Úklid ulic #5497

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   30. 5. 2018 (19:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

povalujici se folie v ul. Ambrožova 12

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (10:28)

Odklizeno Čistou Trojkou.