Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5495

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   30. 5. 2018 (15:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad kolem popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   31. 5. 2018 (10:50)

Dobrý den. Provedli jsme kontrolu a bylo čisto. S pozdravem, František, Čistá Trojka