Psí exkrementy #5493

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   30. 5. 2018 (11:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

...

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2018 (15:14)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Exkrement jsme odklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka