Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5492

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zdena   |   30. 5. 2018 (11:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek kolem popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2018 (15:31)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Při naší kontrole již bylo čisto. S pozdravem, František, Čistá Trojka