Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5491

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Oliv37   |   30. 5. 2018 (11:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypany odpadkový koš

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2018 (14:43)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Uvedli jsme do pořádku. Hezký den. František, Čistá Trojka