Psí exkrementy #5489

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   30. 5. 2018 (10:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lokace-kino Aero
Exkrementy, moč, nepořádek a zápach

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2018 (14:32)

Dobrý den. Před kinem Aero byl koš čistý. O kompletní úklid ulic se stará jiná organizace. S pozdravem, František, Čistá Trojka