Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5485

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   29. 5. 2018 (15:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky kolem nádob.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (15:16)

Poklizeno Čistou Trojkou.