Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5484

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   29. 5. 2018 (14:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stálý problém s textilem.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (14:57)

Aby toho nebylo málo.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (15:07)

Poklizeno Čistou Trojkou.