Úklid ulic #5483

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   29. 5. 2018 (14:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v okolí stromů.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (14:12)

Poklizeno Čistou Trojkou.