Další podněty Čisté Trojce #5481

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   29. 5. 2018 (10:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bar na Želvě - V okolí baru se zdržují podivná individua, kouří marihuanu, sedí před barem na improvizovaně zřízené lavičce, popíjejí a znečišťují okolí. Je zcela běžné, že močí na fasády domů a zvrací na chodník. Třeba dnes se někdo vyzvracel téměř před nás dům. Provozovatel baru, který je za toto odpovědný, místo neuklízí. Prosím o nápravu a případné upozornění provozovatele baru. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (14:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nemáme pravomoc k takovéto nápravě. Toto nahlaste spíše městské policii.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   29. 5. 2018 (14:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tak žádám alespoň o úklid chodníku v okolí baru od zvratků a moči.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 5. 2018 (10:14)

Dobrý den,
na úklid předáváme Pražským službám ke komplexnímu strojovému úklidu uvedené ulice.
Pavel, Čistá Trojka