Úklid ulic #5480

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   29. 5. 2018 (10:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u stromu.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (10:17)

Uklidila Čistá Trojka.