Psí exkrementy #5479

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   29. 5. 2018 (09:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opet (trvale) psi exkrementy na chodniku. Vchod do domu + cely blok.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (09:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ho Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice.

Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (15:23)

Dobrý den. Operativně jsme provedli kontrolu před domem. Bylo již poklizeno. Hezký den, František, Čistá Trojka