Úklid ulic #5478

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   29. 5. 2018 (08:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ulice Chlumova, Štítného, Miličova, Cimburkova, Blahníkova. Nedostatečný úklid. Všude nedopalky od cigaret, psí exkrementy, odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   29. 5. 2018 (09:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu úklidu uvedených ulic.

Pavel, Čistá Trojka